loader

Hakkımızda

Uzun yıllar boyunca eğitim kurumlarında edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda, ilk olarak 2016 yılında Bayrampaşa Gökfen Akşam Lisesi’ni kurduk. Sonraki yıllarda sırasıyla Kağıthane Gökfen Akşam Lisesi, Antalya-Muratpaşa Gökfen Akşam Lisesi ve son olarak Ankara-Etimesgut Gökfen Akşam Lisesi’ni kurduk.

Eğitim hayatını yarıda bırakmak zorunda kalan, örgün eğitim hakkını yitirmiş olan ve açık lisede eğitimine devam etmekte olan kişilere eğitimlerini tamamlama fırsatı veren kurumumuz, Milli Eğitim Temel Kanununda öngörülen genel genel amaçları ile Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda; öğrencilerin kendilerine özgü ihtiyaç ve özelliklerini dikkate alarak onların akademik ve sosyal yönden, ulusal ve uluslararası toplumların değerli bireyleri olmaya hazırlamak ve örnek bir okul olmak en temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Unutmamak gerekir ki; araştıran, sorgulayan, çaba harcayan ve en önemlisi öğrendiklerini kullanabilen bireyler hedeflerine bir adım daha yakın olacaktır. Geleceğe umut ve güvenle bakmamızı sağlayacak eğitim anlayışıyla, okulumuz üzerine düşen sorumlulukları büyük bir özveriyle yerine getirmektedir. Çünkü bir ülkenin geleceği, o ülkede eğitim görmüş gençlerin geleceğine bağlıdır.

Lise eğitiminizi iş hayatınızdan kopmadan tamamlayabileceğiniz okulumuza sizleri de davet ediyoruz. Unutmayın; okumanın yaşı yoktur ve akşam lisemizde yaş sınırı bulunmamaktadır. Sevgi ve saygılarımızla…